Sākums

Laipni lūgti manā virtuvē! Es esmu divu bērnu mamma, kura šajā blogā, Instragram kontā @eva_gatavo un Facebook lapā Eva Gatavo krāj savas ikdienas receptes. Es pārsvarā gatavoju ātri, vienkārši un tā, lai garšo arī bērniem.

Šī brīža ideja ir ievietot šeit manas ikdienas receptes, galvenokārt, jau ļoti praktisku iemeslu dēļ -lai tās visas nenozustu. Dzīvojot četru cilvēku ģimenē, gatavošana aizņem lielu daļu no manas dzīves, jo gatavoju gan svētkos, gan ikdienā. Tā kā manā ģimenē ir bijusi aktuāla piena nepanesība, tad laika gaitā esmu izgājusi cauri izaicinājumam ,,dzīve bez piena produktiem” , vienu brīdi testēju arī receptes bez glutēna, kā arī, atsākot sportot un pievēršoties veselīga dzīvesveida izaicinājumiem, esmu notestējusi paleo ēšanas pamatprincipus, tāpēc šeit būs pieejamas arī receptes un produkti, ko esmu atklājusi šajos dzīves posmos. Tomēr esmu par stabilu līdzsvaru un neieslīgstu trakās galējībās, tāpēc pa vidu salātu receptēm, ir arī kūkas un citi gardumi.

Pārsvarā gatavoju ātri un vienkārši, jo ar diviem bērniem ne vienmēr ir laiks ilgi sarežģīt lietas. Tomēr pa vidu saviem personīgajiem virtuves atklājumiem, plānoju publicēt vairākas gardas savu draugu receptes, par kurām noteikti būtu jāzina arī citiem.

Pavadot daudz laika kopā ar bērniem esmu iemācījusies neko daudz neplānot un vienkārši ļauties notikumu gaitai. Arī šoreiz…ideja ir sākt ar mūsu ģimenes receptēm, bet, kur tas viss tālāk aizvedīs, man nav ne jausmas. Vienmēr esmu atvērta jaunām idejām un izaicinājumiem, tāpēc sazināmies!

red-hands-woman-creative

recep

One Comment Add yours

  1. sarkanakmens saka:

    Vēlu veiksmi, parasti entuziasms beidzas pēc trīs mēnešiem, ja izdosies to noturēt vismaz 3 gadus, tad cepuri nost. 🙂

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s